Ayfa Ayakkabıcılık 2018
+90 212 649 72 16
logo

Kurumsal

Ayfa

Şirketimiz Ayfa Ayakkabıcılık San. ve Tic. Ltd. Şti. 2002 yılında kurulmuş olup, şirketimiz spor ve casual ayakkabı üretmektedir. Geçmiş 15 yıl içerisin de Türkiye’nin en büyük üreticileri arasına girmeyi başarmış olup toplam kapalı alanımız 22,000 m2 ve binamız kendi mülkiyetimizdir.

2012 yılbaşı itibari ile 3 üncü üretim bantı ilavesinide gerçekleştirerek ve diğer üretim tesislerimizle günlük yaklaşık 8,000 çift üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Ayrıca 2014 yılı itibari ile phylon taban üretimine başlamış bulunuyoruz.

Piyasadaki diğer üreticilerden ayrıldığımız en önemli hususlardan biri de  tesisimizin entegre olmasıdır. Hammadde  kendi bünyemizde karışım olarak hazırlanıp tabanlarda yine kendi bünyemizde bulunan enjeksiyon makinalarında basılmaktadır. Ayrıca saya teşkilatımız’da ayakkabılarımızın bir bölümünün dikimini gerçekleştirmektedir.

Portföyümüzdeki  müşterilerden bazılarını‘’carrefour, real, metro, özdilek’’ ve benzeri farklı  mağazalar ile birlikte , anadolu da ki büyük ayakkabı toptancıları ve perakende mağazaları oluşturmaktadır.

Yurt dışında Fransa, Belçika gibi bazı avrupa ülkeleri ile birlikte balkan ülkeleri ve ortadoğuda Irak ve İran, Kuzey Afrikada Libya ve Tunus, Güney Afrika cumhuriyeti gibi ülkelerle çalışmaktayız.

Ayrıca yurt dışında deichmann , hamm reno ve mustang firmalarından ilk siparişlerimizi almış bulunuyoruz.

Ayfa Ayakkabıcılık